Základná umelecká škola Vranov nad Topľou

Deň otvorených dverí

18.05.2016 12:55

Dňa 18. mája 2016 sa na Základnej umeleckej škole na Ul. A. Dubčeka 880 tak ako každý rok o takomto čase uskutočnil Deň otvorených dverí. Tento rok si žiaci našej školy pripravili  tému Spievankovo. Hlavné úlohy Zahrajka, Spievanky a ich pomocníkov zahrali deti literárno-dramatického odboru. Tejto úlohy sa decká zhostili perfektne a milo prekvapili pozvaných predškolákov z materských škôlok Juh, 1. mája, Sídliska II, Kukučínovej a Vechca. Prváčikovia si spolu so žiakmi aj zaspievali, zatancovali a vlastnoručne vyrobili odliatky zo sadry, ktoré si vzali domov ako spomienku na návštevu našej školy. Našich žiakov odmenili vrúcnym potleskom a my sladkou odmenou. Dúfame, že aj týmto spôsobom sa nám podarí zvýšiť záujem o štúdium na našej škole a veľmi pekne ďakujeme všetkým, ktorí prijali naše pozvanie. Aj o rok sa tešíme na spoluprácu.

 

Fotogaléria

Vyhľadávanie

Kontakt

Základná umelecká škola Ulica A. Dubčeka č. 880,
Vranov nad Topľou
093 01
tel.: +421 57/44 22 302