Základná umelecká škola Vranov nad Topľou

Ako bolo v Kremnici...

11.04.2017 11:29

Dňa 6.4.2017 sme sa zúčastnili 13. ročníka celoslovenskej súťažnej prehliadky detských a mládežníckych hudobných skupín a spevákov sólistov.  Porota v zložení: Kristína Mišovič ( hlasová pedagogička), Robo Papp (spevák), Vladislav Leškovský (producent) Janko Kulich (textár, hudobník) mala ozaj čo rozhodovať, pretože úroveň bola  veľmi vysoká.

I've seen the world, Done it all (videla som svet, urobila všetko)... Prvá fráza z piesne Lany del Rey: Young and Beautiful, ktorá zaznela v podaní žiačky našej školy Jany Tribulovej. Reprezentovala našu školu v  kategórii sólový spev do 15 rokov, kde spolu s ňou sa pobilo o prvenstvo aj 19 iných spevákov sólistov. Jej ten boj vyšiel. Janka získala prvé miesto.

 Heart beats fast (srdce bije rýchlo)... srdce aj bilo, keď spievala Alexandra Jevčáková pieseň od Christiny Perri: A Thousand Years. Saška sa taktiež zúčastnila kategórie spevákov sólistov do 15rokov, preto jej držíme palce do budúceho roka, kedy to skúsime znova.

Ďakujeme pánovi učiteľovi Erikovi Dragošekovi za nahratie podkladov k piesňam a dievčatám za špičkovú reprezentáciu, a na záver? Ako povedala pani učiteľka Veronika Joneková: „Ja še za svojo dzifčata isto haňbic nemušela“.

 

Vyhľadávanie

Kontakt

Základná umelecká škola Ulica A. Dubčeka č. 880,
Vranov nad Topľou
093 01
tel.: +421 57/44 22 302